Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Černý Orel

nabízí ubytování v Telči v historickém domě přímo na známém historickém náměstí Zachariáše z Hradce, doslova pár kroků od zámku. Hotel U Černého orla v Telči je to pravé místo, kde strávit romantický víkend, dovolenou v Telči nebo jen načerpat nové síly. S nabídkou 65 lůžek a velkým společenským sálem i několika salonky je hotel U Černého orla jedním z největších hotelových zařízení v Telči a jako jediný je schopen ubytovat větší skupiny.

Hotel

Dvoulůžkový p.1999 KčTelc

Hotel Černý Orel

Nam?stí Zachariáše z Hradce 7 * Telc
e-mail: cernyorel@telchotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 49.184445 Délka 15.452617"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Výtah
Parkování
Televize
Invalidé
Internet na pokoji
Zvířata

Hotel je umístěn na překrásném historickém náměstí v Telči, zapsaném v roce 1992 do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Náměstí nese jméno Zachariáše z Hradce, který původní středověké pevnosti ze 13. století, obklopené rybníky, vodními příkopy a hradbami vtiskl renesanční pečeť. Povolaní italští umělci pomohli přetvořit gotické příbytky v úhledné domy se štíty a podloubím, které můžete obdivovat dodnes. Zámek Telč je jeden z nejrozsáhlejších a nejlépe dochovaných architektonických komplexů v České republice. Každý rok navíc pořádá spoustu kulturních akcí.

Historie vzniku hotelu U Černého orla sahá podle historických záznamů uložených na Městském úřadě v Telči až do 16. století, nejstarší majitel domu je doložen k roku 1543. Hostinská tradice se traduje od roku 1907.

Hotel U Černého orla disponuje 33 jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky a příjemným interiérem, vybaveným televizí, sprchovým koutem nebo vanou a WC. V hotelu je k dospozici wifi připojení zdarma. Pro imobilní návštěvníky je k dispozici pokoj s bezbariérovým přístupem. Všechna tři podlaží hotelu jsou propojena výtahem.

V podkroví (3.patro) se nacházejí čtyři standardní pokoje a pět tzv.turistických pokojů s umyvadlem na pokoji a společnou koupelnou a toaletou na chodbě.

Na ubytovací část hotelu přímo navazuje restaurace v přízemí pro 85 osob členěná na dva salonky, součástí je i privátní salonek pro 10 osob. V letních měsících je před podloubím navíc zařizována předzahrádka. Půvab historické budovy vybavené moderní klimatizací a příjemným interiérem umocní Vᑠzážitek ze ‘iroké nabídky prvotřídních jídel české i mezinárodní kuchyně, bohatého sortimentu kvalitních moravských vín a běžných druhů alkoholických i nealkoholických nápojů.

V části prvního poschodí je sál s tanečním parketem a kapacitou přibližně 80 míst. Dřevěnou shrnovací stěnou lze tuto místnost rozdělit na dva samostatné salonky pro 50 a 30 hostů.


Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn


Ceny zahrnují snídani, Wi-fi přiojení k internetu a všechny poplatky.
Ale nezahrnují městský poplatek 25 CZK osoba/noc.

Ceny za pokoje se společným příslu?enstvím nezahrnují snídani, ta stojí 190 Kč za osobu/den.

Formulář pro objednávku či poptávku:Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118
cernyorel@telchotels.cz Skype Volat Chatovat
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17


TOPlist