Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel U Hraběnky

Vítáme Vás na stránkách Hotelu U Hraběnky, který Vám velmi rád nabídne útulnou a romantickou střechu nad hlavou při návštěvě historického města, památky UNESCO, Telče. Hotel U Hraběnky je jediný čtyřhvězdičkový hotel v Telči. Nabízí vysoký standard ubytování a služeb a proto je oblíbeným a vyhledávaným místem mnoha známých osobností, které do „pohádkové“ Telče zavítají.

Hotel

Dvoulůžkový p.2830 KčTelc

Hotel U Hraběnky

Slavatovsk 96 * 588 56 Tel?
e-mail: u-hrabenky@telchotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 49.186795 Délka 15.450424"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Parkování
Televize
Invalidé
Internet na pokoji

Hotel U Hraběnky vznikl v prostorách původního barokního domu. Díky šetrné rekonstrukci budovy byly zachovány i ty nejjemnější z původních detailů. Právě ony dokreslují jedinečný kolorit stavby, jejího ducha šlechtického sídla. Hotel se nachází v těsné blízkosti centra. Na historické náměstí je možné dojít příjemnou procházkou kolem rybníka nebo cestami zámeckého parku.

Našim hostům nabízíme : 6 dvoulůžkových pokojů (manželské postele), 5 dvoulůžkových pokojů (oddělené postele), 3 třílůžkové pokoje, 1 jednolůžkový pokoj, 1 čtyřlůžkový pokoj(1 manželská postel, 2 jednolůžkové postele), 1 nadstandardní dvoulůžkový pokoj s vířivou vanou pro dva.

Hotel má kapacitu 17 pokojů (38 lůžek) s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem (nadstandartní apartmá s masážní vanou) a standardně je vybaven TV+SAT, internetovým připojením, minibarem a minitrezorem. Jeden dvoulůžkový pokoj je upraven jako bezbariérový. Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici dětská postýlka včetně chůviček. Samozřejmě nabízíme možnost vyprání a vyžehlení prádla.


Konferenční sál


Součástí areálu je konferenční sál s okouzlujícím výhledem do zámeckého parku s nezaměnitelnou siluetou Telečského zámku. Aula, která může sloužit i jako konferenční sál, je součástí objektu hotelu a může pojmout až 80 lidí. Sál je multifunkční a je vhodný pro různé druhy využití. Samozřejmostí je WI-FI připojení, ozvučovací technika, restaurační a outdoorové služby dle zájmu klienta.

Bowling


Bowling je součástí areálu hotelu a nabízí 2 moderně vybavené bowlingové dráhy s automatickými stroji. Bowling je aktivní formou zábavy, kde nezáleží na věku, pohlaví či fyzické kondici. Bowling je k dispozici nejen hostům našeho hotelu, ale všem, kteří chtějí relaxovat při sportu.

Lobby


Restaurant


Stylová restaurace je součástí hotelu a je řešená v duchu šlechtických hodovních síní. Hlavní dominantou je funkční otevřený krb. Kapacita závisí na stolovém uspořádání, v klasické verzi čítá 55 míst. Připravujeme typickou českou kuchyni, jídla hotová i minutková. Pro ubytované hosty nabízíme snídaně v ceně ubytování, možnost stravování během dne. V restauraci máme také k dispozici salonek s kapacitou 15 míst.Pokoje & Ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn


				
				

Cena pokoje je včetně snídaně, parkingu a všech poplatků. Děti do 4 let zdarma, dětská postýlka k dispozici.Formulář pro objednávku či poptávku:Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118
u-hrabenky@telchotels.cz Skype Volat Chatovat
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17


TOPlist